[woodmart_info_box image=”1562″ alignment=”center” title_tag=”h2″ title_size=”extra-large” title_style=”underlined” woodmart_css_id=”6189556419e51″ title=”روش ها و هزینه های ارسال سفارشات در فروشگاه لندیوا” svg_animation=”no” info_box_inline=”no”][/woodmart_info_box]

فروشگاه لندیوا، درجهت افزایش رضایت شما کاربران گرامی، روش‌های ارسال متنوعی به همراه ارسال رایگان و ارسال فوری برای سفارشات ( هندزفری بلوتوثی ، هدفون ، و سایر لوازم جانبی موبایل ) را در نظر گرفته است.

روش های ارسال سفارشات در لندیوا

در فروشگاه لندیوا با توجه به موقیعت و نشانی انتخابی توسط شما روش های متنوعی را جهت ارسال و تحقق سفارشات در نظر گرفته شده است.

 • ارسال  رایگان با تیپاکس درسراسر ایران
 • ارسال فوق سریع بین 1 الی دو ساعت (مخصوص شهر تهران)
 • ارسال با پست ( به درخواست مشتری)
 • دریافت و خرید حضوری در دفتر فروشگاه

بدین وسیله ما در تلاشیم با ارائه روش‌های گوناگون ارسال، سفارشات شما را در سریع ترین زمان و ایمن ترین روش محقق کنیم.

ارسال رایگان لوازم جانبی موبایل

شما عزیزان جهت ارسال رایگان کلیه سفارشات خود بدون محدودیت در مبلغ خرید، می‌توانید از ارسال رایگان با تیپاکس در فروشگاه ما استفاده نمایید. کلیه سفارشاتی که از طریق گزینه ارسال رایگان با تیپاکس به دست شما می‌رسند،  (حتی شهر تهران ) بدون دریافت هرنوع هزینه و به صورت رایگان فرآیند ارسال و پردازششان انجام می‌پذیرد.

****ارسال رایگان در فروشگاه ما به صورت پیش فرض با تیپاکس انجام می‌پذیرد. در صورت تمایل امکان ارسال سفارشات با پست نیز وجود خواهد داشت. بدین منظور می‌توانید با پشتیبانی فرشوگاه در تماس باشید****

شما عزیزان از سراسر ایران می‌توانید سفارشات خود را از طریق ارسال رایگان با تیپاکس در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید.

تمامی سفارشاتی که تاقبل از ساعت 10 صبح در فروشگاه لندیوا ثبت شوند، همان روز به نمایندگی تیپاکس تحویل داده خواهند شد. سفارشاتی که از ساعت 10 صبح به بعد با روش ارسال رایگان ثبت می‌شوند، در روز اینده تحویل تیپاکس یا پست خواهند شد.

با توجه به نشانی تحویل کالا و فاصله مقصد از مبدا (شهر تهران)، زمان ارسال از طریق پست ممکن است از 1 الی 3 روز کاری  متغیر باشد.

همچنین پس از تحویل به تیپاکس یا پست، کد رهگیری مرسوله توسط ایشان به ما ارسال خواهد شد. طبیعی است که هرگونه تاخیر در ارسال سفارشات از طریق ارسال رایگان با تیپاکس به عهده اداره پست و شرکت تیپاکس خواهد بود.

ارسال سریع لوازم جانبی موبایل

فروشگاه لندیوا در جهت افزایش رضایمندی شما مشتریان عزیز این امکان را فراهم آورده است که مشتریانی که قصد دریافت فوری مرسوله خود را دارند، سفارشات خود را در بین 1 الی دو ساعت  به وسیله ارسال فوق سریع لندیوا دریافت نمایند.

ارسال سفارشات از طریق ارسال فوق سریع در بازه زمانی 9 الی 21 امکان پذیر می‌باشد . توجه نمایید که ارسال فوق سریع تنها مخصوص شهر تهران می‌باشد.

ارسال رایگان لوازم جانبی موبایل با پست

عزیزانی که قصد دریافت سفارشات خود به وسیله پست را دارند،  در صورت تمایل می‌تواند سفارشات خود به صورت رایگان به این وسیله دریافت نمایند. به این منظور در هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات می‌توانید قید نمایید که سفارش شما با پست ارسال شود. همچنین می‌توانید با تماس با پشتیبانی از این امکان بهره مند شوید.

کلیه سفارش‌هایی که  قبل از ساعت 10 صبح در فروشگاه ما ثبت شوند، همان روز به اداره پست تحویل داده خواهد شد. طبق تعهد شرکت پست، سفارش‌ها 1 الی 4 روز کاری بعد از تحویل توسط مجموعه ما به پست به دست شما عزیزان در سراسر کشور  خواهد رسید.

خرید حضوری لوازم جانبی موبایل

فروشگاه لندیوا این امکان را فراهم آورده است که شما عزیزان برای دریافت سفارشات خود علاوه بر ارسال سفارشات از طریق پست، تیپاکس، ارسال فوری بتوانید به صورتی حضوری نیز به دفتر مجموعه واقع در شهر تهران مراجعه نمایید و خرید حضوری لوازم جانبی موبایل را در فروشگاه ما انجام دهید.

نشانی دفتر لندیوا در صفحه تماس با ما درج شده است. توجه نمایید هنگام دریافت سفارش به صورت حضوری امکان پرداخت کارت به کارت نیز نیز امکان پذیر است. علاوه بر این در دفتر فروشگاه امکان خرید حضوری و تست محصولات پیش از خرید نیز فراهم شده است که اطلاعات بیشتر در مورد خرید حضوری در صفحه روش های خرید به صورت کامل ذکر شده است .

ارسال رایگان فروشگاه لندیوا

شیوه های پرداخت در فروشگاه لندیوا

در فروشگاه لندیوا  از 3 روش جهت پرداخت سفارشات می‌توانید اقدام نمایید.

 1. پرداخت آنلاین برای تمامی سفارشات از طریق درگاه پرداخت
 2. پرداخت درب محل تنها برای سفارشات خرید حضوری
 3. پرداخت از طریق کارت به کارت برای سفارشات تلفنی وسفارشات اینستاگرام

در حال حاضر امکان پرداخت در محل تنها برای سفارشاتی که توسط شما در دفتر فروشگاه دریافت می‌شود امکان پذیر است. اما شما عزیزان برای پرداخت سایر سفارشات اعم از ارسال رایگان با تیپاکس، ارسال پستی و ارسال فوری می‌توانید از پرداخت آنلاین با درگاه آنلاین بانکی استفاده نمایید.

ثبت سفارش لوازم جانبی موبایل در لندیوا

در فروشگاه لندیوا شما می‌توانید از طریق روش‌های گوناگونی ثبت سفارش نمایید.

 1. از وبسایت فروشگاه اینترنتی لندیوا
 2. سفارش به صورت تلفنی
 3. سفارش به وسیله چت واتس اپ
 4. سفارش از طریق اینستاگرام لندیوا
 5. مراجعه حضوری

کلیه روش های ارتباطی که شما از طریق آن ها میتوانید با ما در تماس باشید در صفحه تماس با لندیوا درج شده است همچنین اطلاعات بیشتر در مورد روش های ثبت سفارش در برگه روش های خرید ذکر شده است.

خرید لوازم جانبی موبایل با ارسال رایگان

همانطور که پیش از این به آن اشاره شد، هزینه ارسال سفارشات با تیپاکس و پست پیشتاز در فروشگاه لوازم جانبی موبایل لندیوا رایگان است و کلیه سفارشاتی که از طریق ارسال پستی یا تیپاکس ارسال می‌شوند بدون دریافت هرگونه هزینه‌ای خدمت شما همراهان گرامی لندیوا، ارسال خواهند شد.

خرید لوازم جانبی با ارسال فوری

جهت خرید لوازم جانبی موبایل با ارال فوری می‌توانید از گزینه ارسال فوق سریع لندیوا با هزینه ارسال ثابت 75 هزار تومانی استفاده نمایید.  در این روش سفارش شما اعم از کاور هندزفری بلوتوثی ، هندزفری بلوتوثی و سایر سفارشات، درکمتر از یک ساعت به دست شما خواهد رسید.

 کلیه کالاهایی که درلندیوا عرضه میشوند دارای ضمانت 7 روزه لندیوا بوده که اطلاعات بیشتر راجع به گارانتی ما ، در صفحه ضمانت بازگشت 7 روزه لندیوا ذکر شده است .

ارسال فوری لندیوا

شرایط تحویل گرفتن سفارشات در فروشگاه لندیوا

 • تمامی سفارشات در مکانی که در فرم دریافت سفارش توسط خریدار  درج شده است، تحویل داده خواهد شد.
 • تمامی سفارشات به فردی که نام او در فرم دریافت سفارش ثبت شده یا شخصی که توسط ثبت کننده سفارش به ما معرفی شده است تحویل داده خواهد شد و از تحویل سفارش به شخصی خارج از شرایط یاد شده معذوریم.
 • جهت تغییر آدرس و شخص دریافت کننده سفارشات با پشتیبانی در تماس باشید.

نکاتی درباره سفارشات

 • برای پیگیری سفارشاتی که به وسیله ارسال  رایگان خدمت شما عزیزان ارسال می‌شود، پس از اینکه سفارش توسط لندیوا به تیپاکس تحویل داده شد، کد پیگیری مرسوله از طریغ پیام کوتاه یا ایمیل خدمت شما ارسال می‌گردد.
 • برای اینکه فرآیند ارسال سفارشات خدمت شما عزیران سریع‌تر صورت بپذیرد، خواهشمندیم که هنگام ثبت سفارش آدرس و کد پستی خود را به درستی و با دقت وارد نمایید. این امر سبب خواهد شد ما سفارشات شما عزیزان را با دقت بالاتری خدمت شما همراهان گرامی ارسال نماییم.

فروشگاه تخصصی هدفون ،هدست و هندزفری بلوتوثی لندیوا

به رویاهات گوش کن

[woodmart_info_box image=”1570″ style=”shadow” alignment=”center” btn_position=”static” btn_color=”primary” btn_style=”3d” btn_shape=”round” woodmart_css_id=”618b90f2cc2ab” svg_animation=”no” info_box_inline=”no” css=”.vc_custom_1636536586634{border-radius: 25px !important;}” btn_text=”محصولات” link=”url:https%3A%2F%2Flandiva.ir%2Flandiva-all-products%2F|target:_blank”][/woodmart_info_box]
[woodmart_info_box image=”1567″ style=”shadow” alignment=”center” btn_position=”static” btn_color=”primary” btn_style=”3d” btn_shape=”round” woodmart_css_id=”61896bcb2f85e” svg_animation=”no” info_box_inline=”no” css=”.vc_custom_1636395987241{border-radius: 25px !important;}” btn_text=”درباره لندیوا” link=”url:https%3A%2F%2Flandiva.ir%2Fabout-landiva%2F|title:%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%D9%84%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7|target:_blank”][/woodmart_info_box]
[woodmart_info_box image=”1517″ style=”shadow” alignment=”center” btn_position=”static” btn_color=”primary” btn_style=”3d” btn_shape=”round” woodmart_css_id=”61896bbd3c033″ svg_animation=”no” info_box_inline=”no” css=”.vc_custom_1636395977953{border-radius: 25px !important;}” btn_text=”تماس با لندیوا” link=”url:https%3A%2F%2Flandiva.ir%2Fcontact-us%2F|title:%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3%20%D8%A8%D8%A7%20%D9%85%D8%A7|target:_blank”][/woodmart_info_box]
[woodmart_info_box image=”1508″ style=”shadow” alignment=”center” btn_position=”static” btn_color=”primary” btn_style=”3d” btn_shape=”round” woodmart_css_id=”61896b35e00ac” svg_animation=”no” info_box_inline=”no” css=”.vc_custom_1636395838155{border-radius: 25px !important;}” btn_text=”اینستاگرام لندیوا” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Flandiva.ir%2F%3Figshid%3D15mx04bd2vslw|target:_blank”][/woodmart_info_box]
[woodmart_info_box image=”1509″ style=”shadow” alignment=”center” btn_position=”static” btn_color=”primary” btn_style=”3d” btn_shape=”round” woodmart_css_id=”61896baaa4896″ svg_animation=”no” info_box_inline=”no” css=”.vc_custom_1636395960192{border-radius: 25px !important;}” btn_text=”واتسپ لندیوا” link=”url:https%3A%2F%2Fapi.whatsapp.com%2Fsend%3Fphone%3D989124796182|target:_blank”][/woodmart_info_box]

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.