روش ها و هزینه های ارسال سفارشات در فروشگاه لندیوا

روش ها و هزینه های ارسال سفارشات در فروشگاه لندیوا

فروشگاه لندیوا ، درجهت افزایش رضایت شما کاربران گرامی ،روش های ارسال متنوعی برای سفارشات (سفارشات هندزفری بلوتوثی ، هدفون ، لوازم جانبی موبایل ) را در نظر گرفته است

روش های ارسال سفارشات در لندیوا

در فروشگاه لندیوا با توجه به آدرس و نشانی  انتخابی توسط شما روش های متنوعی را جهت ارسال و تحقق سفارشات  در نظر گرفته ایم .

 • ارسال پستی رایگان درسراسر ایران
 • ارسال اکسپرس لندیوا (مخصوص شهر تهران )
 • ارسال فوق سریع کمتر از یک ساعت (مخصوص شهر تهران)
 • ارسال با تیپاکس
 • دریافت حضوری در دفتر فروشگاه

بدین وسیله ما در تلاشیم  با اراده روش های گوناگون ارسال ،سفارشات شما را  در سریع ترین زمان و ایمن ترین روش تحقق بخشیم.

ارسال پستی رایگان در سراسر ایران

شما عزیزان جهت ارسال رایگان کلیه سفارشات خود بدون محدودیت  در مبلغ خرید میتوانید از ارسال پستی رایگان در فروشگاه ما استفاده نمایید . کلیه سفارشاتی که از طریغ ارسال پستی ارسال میشوند (حتی شهر تهران ) بدون دریافت هرنوع هزینه و به صورت رایگان فرآیند ارسالشان انجام میپذیرد  .شما عزیزان از سراسر ایران میتوانید سفارشات خود را از طریغ ارسال پستی در سریعترین زمان ممکن دریافت نمایید.

تمامی سفارشاتی که تاقبل از ساعت 12 ظهر در فروشگاه لندیوا ثبت شوند همان روز به اداره پست تحویل داده میشوند . با توجه به نشانی تحویل کالا و فاصله مقصد از مبدا ، زمان ارسال از طریغ پست ممکن است از 24 ساعت تا 72 ساعت متغیر باشد . طبیعی است که هرگونه تاخیر در ارسال سفارشات از طریغ ارسال پستی به عهده اداره پست میباشد و تعهد ارسال به موقع سفارشات برعهده شرکت پست است اما فروشگاه ما شمارا در مسیر پیگیری سفارشات تنها نخواهد گذاشت وهرگونه تاخیر احتمالی توسط ما پیگیری خواهد شد.

ارسال اکسپرس لندیوا 

عزیزانی که ساکن شهر تهران میباشند میتواند علاوه بر ارسال پستی، جهت دریافت سریعتر مرسوله خود از طریغ ارسال اکسپرس لندیوا اقدام نمایند.ارسال اکسپرس لندیوا در تمامی مناطق 22 گانه شهر تهران در دو بازه زمانی 9تا15 و 15تا21 امکان پذیر میباشد .

ارسال فوق سریع کمتر از یک ساعت

فروشگاه لندیوا در جهت افزایش رضایمندی شما مشتریان عزیز این امکان را فراهم آورده است که مشتریانی که قصد دریافت فوری مرسوله خود را دارند ،سفارشات خود را در کمتر از یک ساعت به وسیله ارسال فوق سریع لندیوا دریافت نمایند . ارسال سفارشات از طریغ ارسال فوق سریع در بازه زمانی 11 الی 20 امکان پذیر میباشد . توجه نمایید که ارسال فوق سریع تنها مخصوص شهر تهران میباشد.

ارسال از طریغ تیپاکس

عزیزانی که قصد دریافت سفارشات خود به وسیله تیپاکس را دارند میتواند سفارشات خود را به وسله تیپاکس دریافت نمایند .کلیه  سفارش‌هایی که  قبل از ساعت 12  درفروشگاه لندیوا ثبت شوند، همان روز به شرکت تیپاکس تحویل داده می‌شوند. طبق تعهد شرکت تیپاکس، سفارش‌ها ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از تحویل توسط مجموعه ما به تیپاکس  به دست شما عزیزان در سراسر کشور  می‌رسد. . طبیعی است که هر گونه تاخیر احتمالی در تخقق ارسال سفارشات ، برعهده شرکت پستی تیپاکس میباشد ،  لندیوا در جهت  پیگیری بهتر، کد پیگیری مرسوله‌ها را برای شما عزیزان ارسال خواهد نمود.

دریافت حضوری در دفتر فروشگاه لندیوا

فروشگاه لندیوا این امکان را فراهم آورده است که شما عزیزان برای دریافت سفارشات خود علاوه بر ارسال سفارشات از طریغ پست ،تیپاکس ، ارسال فوری  بتوانید به صورتی حضوری نیز به دفتر مجموعه واقع در شهر تهران مراجعه نمایید .نشانی دفتر لندیوا در صفحه تماس با ما درج شده است.توجه نمایید  هنگام دریافت سفارش به صورت حضوری امکان پرداخت با کارت و پرداخت حضوری نیز امکان پذیر است. علاوه بر این شما در فروشگاه اکان خرید حضوری و تست محصولات پیش از خرید نیز فراهم شده است که اطلاعات بیشتر در مورد خرید حضوری در صفحه روش های خرید به صورت کامل ذکر شده است .

 

ارسال رایگان فروشگاه لندیوا

شیوه های پرداخت در فروشگاه لندیوا

در فروشگاه لندیوا  از 3 روش جهت پرداخت سفارشات میتوانید اقدام کنید .

 1. پرداخت آنلاین برای تمامی سفارشات
 2. پرداخت درب محل تنها برای سفارشات دریافت در فروشگاه
 3. پرداخت از طریغ کارت به کارت برای سفارشات تلفنی وسفارشات اینستاگرام

در حال حاضر امکان پرداخت در محل تنها برای سفارشاتی که توسط شما در دفتر فروشگاه دریافت میشود امکان پذیر است .اما شما عزیزان برای پرداخت سایر سفارشات اعم از ارسال پستی رایگان ، ارسال با تیپاکس و ارسال فوری میتوانید از پرداخت آنلاین با درگاه آنلاین بانکی استفاده نمایید.

روش های ثبت سفارش در لندیوا

در فروشگاه لندیوا شما میتوانید از طریغ روش های گوناگونی ثبت سفارش نمایید

 1. از وبسایت فروشگاه اینترنتی لندیوا
 2. سفارش به صورت تلفنی
 3. سفارش به وسیله چت واتس اپ
 4. سفارش از طریق اینستاگرام لندیوا
 5. مراجعه حضوری

کلیه روش های ارتباطی که شما از طریغ آن ها میتوانید با ما در تماس باشید در صفحه تماس با لندیوا درج شده است همچنین اطلاعات بیشتر در مورد روش های ثبت سفارش در برگه روش های خرید ذکر شده است.

ارسال رایگان سفارشات در فروشگاه لندیوا

همانطور که پیش از این به آن اشاره شد هزینه ارسال سفارشات با پست پیشتاز در فروشگاه تخصصی هدفون ، هدست و هندزفری بلوتوثی لندیوا رایگان است و کلیه سفارشاتی که از طریغ ارسال پستی ارسال میشوند بدون دریافت هرگونه هزینه ای خدمت شما همراهان گرامی لندیوا ، ارسال میشوند.

ارسال اکسپرس لندیوا که مخصوص مناطق 22 گانه شهر تهران است با هزینه ثابت 25 هزار تومان انجام میشود.همچنین ارسال فوق سریع لندیوا دارای هزینه ارسال ثابت 45 هزار تومانی میباشد که  در این روش سفارش شما اعم از کاور هندزفری بلوتوثی ، هندزفری بلوتوثی و سایر سفارشات ، درکمتر از یک ساعت به دست شما خواهد رسید .

هزینه ارسال در روش ارسال به وسیله تیپاکس ، به صورت پس کرایه بوده و شما پس از دریافت کالا میتوانید مبلغ دقیق هزینه ارسال را به خود شرکت تیپاکس پرداخت نمایید . کلیه کالاهایی که درلندیوا عرضه میشوند دارای ضمانت 7 روزه لندیوا بوده که اطلاعات بیشتر راجع به گارانتی ما ، در صفحه ضمانت بازگشت 7 روزه لندیوا ذکر شده است .

ارسال فوری لندیوا

شرایط تحویل گرفتن سفارشات در فروشگاه لندیوا

 • تمامی سفارشات در مکانی که در فرم دریافت سفارش توسط خریدار  درج شده است ، تحویل داده خواهد شد
 • تمامی سفارشات به فردی که نام او در فرم دریافت سفارش ثبت شده یا شخصی که توسط ثبت کننده سفارش به ما معرفی شده است تحویل داده خواهد شد و از تحویل سفارش به شخصی خارج از شرایط یاد شده معذوریم

نکاتی درباره سفارشات

 • برای پیگیری سفارشاتی که به وسیله ارسال پستی رایگان خدمت شما عزیزان ارسال میشود ،پس از اینکه سفارش توسط لندیوا به شرکت پست تحویل داده شد کد پیگیری مرسوله از طریغ پیام کوتاه یا ایمیل خدمت شما ارسال میگردد . کد پیگیری ارسال پستی معمولا 20 رقمی میباشد که شما از طریغ این کد قادر به پیگیری سفارش و زمان دریافت آن خواهید بود.
 • برای اینکه فرآیند ارسال سفارشات خدمت شما عزیران سریع تر صورت بپذیرد ، خواهشمندیم که هنگام ثبت سفارش آدرس و کد پستی خود را به درستی و با دقت وارد نمایید . این امر سبب میشود ما سفارشات شما عززان را با دقت بالاتری خدمت شما همراهان گرامی ارسال نماییم.

فروشگاه تخصصی هدفون ،هدست و هندزفری بلوتوثی لندیوا

به رویاهات گوش کن