روش های خرید در فروشگاه لندیوا

روش های ثبت سفارش و خرید در فروشگاه لندیوا

فروشگاه لندیوا ،جهت افزایش رضایت شما عزیزان ،  خرید محصولات (هندزفری بلوتوث ، هدفون ، هدست )، از طریق روش های متنفاوت بسته به راحتی شما امکان پذیر کرده است .

روشهای متنوع خرید در فروشگاه لندیوا

فروشگاه لندیوا ، تلاش میکند همواره لبخند رضایت را بر روی لبان شما عزیزان بنشاند .در همین جهت ما این امکان را فراهم کردیم که شما از هر طریق که راحت هستید ثبت سفارش نمایید . روش های ثبت سفارش محصولات (لوازم جانبی موبایل ، هندزفری بلوتوثی وسایر محصولات) شامل :

  1. خرید حضوری
  2. خرید از طریق وبسایت لندیوا
  3. سفارش تلفنی
  4. سفارش از طریق چت واتس اپ 
  5. خرید از طریق دایرکت اینستاگرام 

همانطور که ذکر کردیم در فروشگاه لندیوا این امکان فراهم آمده است که شما هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری بتوانید از خدمات ما بهره مند شوید.علاوه بر روش های ثبت سفارش متنوع فروشگاه ما سفارشات ثبت شده را از طریق روش های گوناگونی به دست شما میرساند که اطلاعات بیشتر به صورت کامل در برگه روش های ارسال به صورت کامل ذکر شده است.

خرید حضوری هندزفری بلوتوثی

یکی از دسته محصولاتی که شاید پیش از خرید آن نیاز باشد که آن را تست و بررسی  کنیم ،تا بدین وسیله هم از کیفیت آن مطمئن شویم و هم بتوانیم باسایر محصولات آن را مقایسه نماییم ، هندزفری بلوتوثی ، هدفون و سایر لوازم صوتی دیجیتال است. به طور کلی پیش از خرید محصولات صوتی اعم از اسپیکر یا هندزفری بهتر است تا ما امکان تست آن محصول را داشته باشیم. بدین وسیله با تست محصول پیش از خرید ، ما میتوانیم خریدی مطمئن تر داشته باشیم و بهترین محصول را باتوجه به نیازمان انتخاب نمایم .

فروشگاه لندیوا با نظر بر اینکه شما عزیزان بتوانید خریدی مطمئن تر داشته باشید ، امکان تست حضوری محصولات را در دفتر مجموعه واقع در شهر تهران فراهم آورده است تا بدین وسیله شما بهترین انتخاب را داشته باشید .کارشناسان ما در مجموعه لندیوا یاری رسان شما در امر مشاوره و انتخاب بهترین هندزفری بلوتوثی ، هدفون گیمینگ و سایر لوازم جانبی موبایل هستند.

خرید اینترنتی از طریق وبسایت لندیوا

ممکن است تمامی مشتریان ما امکان مراجعه حضوری به فروشگاه لندیوا را نداشته باشند. ما با نظر براین موضوع این امکان را فراهم کردیم که مشتریان ما علاوه بر خرید حضوری هندزفری بلوتوثی ، بتوانند به صورت آنلاین و اینترنتی نیز سفارشات خود را ثبت کنند.در وبسایت فروشگاه لندیوا سعی شده است مشخصات فنی و ویژگی های کلی محصولات درج شود علاوه بر این ما سعی کرده ایم با درج نقد بررسی کوتاه برای بیشتر محصولات شما در انتخابی بهتر یاری کنیم . همچنین شما در صورت وجود هرگونه سوال در مورد انتخاب بهترین محصولات میتوانید با مشاوران در تماس باشید . روش های برقراری ارتباط با مشاوران ما در صفحه تماس با ما درج شده است.

سفارش تلفنی هدفون و هندزفری

فروشگاه لندیوا تلاش میکند این امکان  را فراهم کند که مشتریان عزیز از هر طریق که مایل باشند بتوانند ثبت سفارش کنند . ما با نظر بر این موضوع امکان خرید به صورت تلفنی را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده ایم .مشتریان گرامی جهت ثبت سفارش به صورت تلفنی میتوانند با شماره تلفن 09124796182 تماس برقرار کنند .

خرید اینترنتی از طریق اینستاگرام و چت واتسپ در لندیوا

بعضی از افراد ممکن است مایل نباشند سفارشات و خرید های خود را از طریق وبسایت ها انجام دهند و بعضی دیگر از اشخاص ممکن است هنگام خرید از پیج های اینستاگرامی راحت تر باشند. فروشگاه لندیوا با نظر بر این موضوع این امکان را فراهم آورده است که مشتریان عزیز سفارشات خود را بتوانند از طریق اینستاگرام و چت واتس اپ نیز بتوانند ثبت نمایند .در ادامه  لینک اینستاگرام و واتس اپ لندیوا را برای شما عزیزان قرار میدهیم تا در صورت تمایل با ما در این پلتفرم ها نیز در تماس باشید.تمامی محصولاتی که در مجموعه ما فروش میرسد دارای گارنتی 7 روزه میباشد .شرایط و ضوابط گارانتی ما در صفحه گارانتی 7 روزه لندیوا به صورت کامل درج شده است.

مشاوره در زمینه خرید بهترین هدفون و هندزفری

لندیوا بیش از آنکه به عنوان فروشگاه به حساب بیاید ، یک مرکز مشاوره در جهت راهنمایی شما عزیزان است . فروشگاه لندیوا مرکزی است در جهت راهنمایی به شما عزیزان در یافتن بهترین هندزفری و هدفون های موجود در بازار . من باب این موضوع فروشگاه لندیوا میکوشد همراه و راهنمای شما عزیزان در زمینه انتخاب بهترین لوازم جانبی موبایل اعم از هندزفری بلوتوثی ، هدفون گیمینگ ، پاور بانک و سایر محصولات باشد

خدمات مشاوره و راهنمایی رایگان  لندیوا به 3 طریق حضوری ، اینترنتی و تلفنی   خدمت شما عزیزان ارائه میگردد.جهت مشاوره حضوری شما میتوانید همه روزه از ساعت 11 الی 20 با مراجعه به دفتر فروشگاه از خدمات بهره مند شوید . پاسخگویی تلفنی و اینترنتی جهت مشاوره و راهنمایی رایگان  نیز همه روزه از ساعت 11 الی 20 امکان پذیر میباشد.

فروشگاه تخصصی هدفون هدست و هندزفری بلوتوثی لندیوا 

به رویاهات گوش کن