love (4)

مزیت های فروشگاه لندیوا

ضمانت اصالت و 7روز گارانتی بازگشت کالا


 محصولاتی که در فروشگاه لندیوا عرضه میشوند ضمانت  اصالت وگارانتی اورجینال بودن دارد.محصولات عرضه شده در فروشگاه ما همگی دارای 7روز گارانتی تعویض و سلامت کالا میباشند . حهت اطلاعات بیشتر به صفحه گارانتی 7 روزه لندیوا مراجعه نمایید.

ارسال فوری


در فروشگاه لندیوا فاصله شما با سفارش ثبت شده تنها کمتر از یک ساعت است .دردنیای امروزی زمان به اولویت اصلی ما تبدیل شده است ما انسان ها سعی داریم تمامی فرآیند های مورد انتظار ما در کمترین زمان ممکنه صورت پذیرد  .ما در بانظر براین موضع سعی میکنیم سفارشات شما را در کمترین زمان ممکنه به دست شما برسانیم.شرایط ئ ضوابط ارسال ارسال کالا به صورت دقیق در صفحه روش ها و هزینه های ارسال ذکر شده است.

ارسال رایگان


یکی ار دغدغه های افراد هنگام سفارشات آنلاین و اینترنتی هزینه های اضافی و نامعقول ارسال کالا میباشد.فروشگاه لندیوا برای رفع  دغدغه مشتربان اینترنتی خود هزینه ارسال خود را بدون محدودیت در مبلغ  خرید رایگان در نظر گرفته است.اطلاعات بیشتر درباره ارسال رایگان در صفحه روش ها و هزینه های ارسال ذکر شده است.

خرید حضوری و تست حضوری محصولات پیش ازخرید


خرید حضوری با اینترنتی ،هرکدام که شما راحت ترید . در فروشگاه ما این امکان فراهم آمده که شما علاوه بر خرید آنلاین و اینترنتی محصولات ، بتوانید به صورت حضوری نیز خرید کنید. همچنین در فروشگاه ما شما پیش از خرید میتوانید محصولات را پیش از خرید تست کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.شرایط خرید حضوری و تست محصولات در صفحه روش های ثبت سفارش به صورت کامل ذکر شده است.

مشاوره رایگان پیش از خرید


لندیوا پیش از آنکه به عنوان یک فروشگاه تلقی شود ، مرکز است جهت راهنمایی شما عزیزان در جهت یافتن بهترین لوازم های جانبی موبایل .چه شما قصد خرید از فروشگاه ما داشته باشید یا فروشگاه دیگر میتوانید از خدمات مشاوره رایگان بهرمند شوید . مشاوران ما پاسخ گوی شما عزیزان هستند . اطلاعات تماس با مشاوران ما به صورت کامل در صفحه تماس با ما ذکر شده است.

تضمین بهترین قیمت


مادر تلاشیم کالاهای عرضه شده در لندیوا با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت ممکنه به دست شما عزیزان برسد وتمامی قیمت های ما به صورت کاملا منصفانه توسط تیم ما تنظیم میشود.